549 lei
Chiuveta bucatarie granit Atena
Livrare în 3 zile lucratoare
Garantie de 10 ani
Dimensiuni: 820 × 436 × 161 mm
Pe langa designul sau special, modelul acesta se distinge si prin rezistenta sa ridicata, care se datoreaza materialelor din compozitia acesteia.
Acest model nu include bateria si sifonul. Chiuveta este prevazuta cu doua gauri, vis-a-vis una de alta. Una este deja facuta, iar cealalta este prefrezata.
Atena Pallas este o zeita din mitologia greaca, asociata cu intelepciunea, artizanatul si razboiul.
Modelul Atena este o chiuveta bucatarie granit cu doua cuve. Are un design simplu, practic, fara picurator – facilitand spalarea vaselor mult mai usor decat in cazul modelelor clasice. Cele doua cuve cu dimensiuni egale sunt ideale pentru pregatirea meselor. Chiuveta de granit Atena este recomandata in special pentru bucatariile mai mari.
Chiuveta bucatarie Atena nu este afectata de schimbari bruste de temperatura. Durabilitatea materialelor utilizate dau chiuvetei rezistenta la socuri si zgarieturi. In plus, nu necesita practici de ingrijire speciale. Ingrijirea de baza zilnica este suficienta pentru a o mentine intr-o stare buna.
Caracteristicile produsului
Chiuveta este prevazuta cu doua gauri, vis-a-vis una de alta. Una este deja facuta, iar cealalta este prefrezata, in cazul in care optati si pentru dozatorul de detergent lichid sau sifonul automat.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul.
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 820 × 436 × 161 mm |
| Lungime | 820 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 2 cuve, 82 cm x 43 cm, alb, bej, gri, grafit, negru |
| Latime | 436 mm |
| Adancime | 161 mm |
| Dimensiune corp | min. 800 mm |
| Dimensiunile cuvei | 336 x 356 x 161 mm |
| Numar cuve | 2 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | da |
| Montare | pe blat |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru |
| Producator | Granitshop |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 10 ani |
| Livrare | 3 zile lucratoare |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Sifon clasic pentru chiuveta cu 1,5 si doua cuve
Nu există recenzii până acum.