469 lei
Chiuveta bucatarie granit Venus
Livrare în 3 zile lucratoare
Garantie de 10 ani
Dimensiuni: 752 × 437 × 161 mm
Modelul Venus este o chiuveta bucatarie mare cu o cuva si picurator. Are un design elegant care se potriveste perfect bucatariei moderne.
Acest model nu include bateria si sifonul. Doua gauri sunt deja facute, vis-a-vis una de alta, iar celelalte doua gauri sunt prefezate.
Venus este numele roman al zeitei grecesti Afrodita, zeita dragostei, frumusetii si fertilitatii.
Datorita rotunjirilor usoare pe care le-am folosit la realizarea modelului Venus, chiuveta arata bine si in bucatariile clasice, si in cele de stil scandinav. Chiuveta Venus poate fi incastrata intr-un dulap de 40 cm latime, permitandu-i sa fie integrata in bucatariile inchise sau deschise. Este ideala pentru orice tip de bucatarie.
Modelul Venus este rezistent la zgarieturi si la decolorare. Cuva adanca permite spalarea usoara a vaselor, spalarea legumelor, fructelor si a carnii, iar picuratorul ajuta la uscarea vaselor spalate. Practicitatea chiuvetei din granit se reflecta in ingrijirea sa simpla si rapida. Datorita dimensiunii optime a chiuvetei, aceasta poate fi instalata si in dulapuri de dimensiuni standard.
Caracteristicile produsului
Dimensiunile cuvei: 332 x 356 x 161 mm
Dimensiunile picuratorului: 340 x 276 mm
Doua gauri sunt deja facute, vis-a-vis una de alta, iar celelalte doua gauri sunt prefezate. Fiind un model reversibil, pentru a doua gaura facuta veti primi un dop (in cazul in care nu optati si pentru dozatorul de detergent lichid).
Acest model nu include bateria si sifonul.
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 752 × 437 × 161 mm |
| Lungime | 752 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva, 75 cm x 43 cm, alb, bej, gri, grafit, negru |
| Latime | 437 mm |
| Adancime | 161 mm |
| Dimensiune corp | min. 400 mm |
| Numar cuve | 1 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | da |
| Montare | pe blat |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru |
| Producator | Granitshop |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 10 ani |
| Livrare | 3 zile lucratoare |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Sifon clasic pentru chiuveta cu o cuva
Nu există recenzii până acum.