Chiuveta bucatarie granit Ibiza
Livrare în 6 zile lucratoare
Garantie de 35 ani
0731 357 976 (L-V 10 - 18)
Dimensiuni: 620 × 500 × 190 mm
649 lei
Datorita suprafetei chiuvetei si a marginilor ridicate, modelul Ibiza arata foarte elegant. Chiuveta bucatarie cu un picurator face spalarea deosebit de usoara.
Alege la set
Daca doresti o solutie convenabila, alege setul nostru compus din chiuveta, baterie si sifon la un pret avantajos.
Primagran 620 × 500 × 190 mm La set
Chiuveta bucatarie granit Ibiza cu baterie 5000
Patru gauri prefrezate pentru mai multa flexibilitate si stabilitate. Acest model nu include bateria si sifonul.
Modelul Ibiza are o cuva si un picurator, ceea ce il face o solutie ideala pentru bucatariile mici, chicinete sau bucatarii care dispun de o masina de spalat vase. Modelul Ibiza se incadreaza in orice bucatarie in care predomina simplitatea si minimalismul. Dimensiunea compacta permite instalarea intr-un corp de bucatarie de 45 cm latime.
Chiuveta Ibiza este disponibila in sase culori diferite: alb, bej, gri, grafit, negru si negru metalizat. Daca sunteti in cautarea unei chiuvete care se armonizeaza perfect cu interiorul, atunci modelul Ibiza este alegerea Dumneavoastra ideala. Produsele disponibile in magazinul nostru sunt fabricate din materiale de inalta calitate si respecta standardele de calitate europene. La cumpararea modelului Ibiza, va oferim o garantie de 35 de ani.
Materialul folosit la fabricatie este rezistent si durabil, deci este mai putin probabil sa fie zgariat sau deteriorat datorita modificarilor bruste ale temperaturii. Este durabil si usor de curatat. Chiuveta este insotita de un sablon pentru a decupa blatul din bucatarie, ceea ce face ca montajul sa fie mai usor de realizat.
Caracteristicile produsului
Patru gauri prefrezate pentru mai multa flexibilitate si stabilitate
Acest model nu include bateria si sifonul.
| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 620 × 500 × 190 mm |
| Lungime | 620 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva, 62 cm x 50 cm, alb, bej, gri, grafit, negru, negru metalizat |
| Latime | 500 mm |
| Adancime | 190 mm |
| Dimensiune corp | min. 450 mm |
| Numar cuve | 1 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | da |
| Montare | pe blat |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru, negru metalizat |
| Producator | Primagran |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 35 ani |
| Livrare | 6 zile lucratoare |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Sifon clasic pentru chiuveta cu o cuva
Nu există recenzii până acum.