549 lei
Chiuveta bucatarie granit Artemis
Livrare în 3 zile lucratoare
Garantie de 10 ani
Dimensiuni: 800 × 480 × 210 mm
O caracteristica interesanta a acestui model este ca are un picurator incorporat, scufundat in partea laterala a cuvei. Prin urmare cu siguranta atrage atentia.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul. Gaura se face la cerere si este gratuita. Va rugam sa specificati pe ce parte doriti frezarea.
Artemis este zeita vanatorii in mitologia greaca. Mai era asimilata ca zeita padurilor, nasterii copiilor, virginitatii, fertilitatii si era reprezentata mereu cu arc si sageti.
Datorita granitului de inalta calitate, chiuveta este rezistenta la zgarieturi și socuri care pot aparea in timpul prepararii alimentelor. Este rezistenta si la temperaturi ridicate. Chiuveta bucatarie granit Artemis se distinge nu numai prin proprietatile sale estetice, ci si prin durabilitate si caracterul practic. Asocierea unor astfel de caracteristici va satisface cu siguranta chiar si cel mai exigent cumparator.
Chiuveta este fabricata din materiale de cea mai inalta calitate: granule granit si rasina sintetica. Formula noastra indeplineste standardele de calitate poloneze și europene.
Disponibil in cinci culori universale: alb, bej, gri, grafit si negru – culorile faciliteaza asocierea chiuvetei cu stilul si culoarea bucatariei Dumneavoastra. Chiuveta Artemis poate fi incorporata intr-un dulap cu latimea minima de 80 cm, ceea ce il face o solutie perfecta pentru bucatariile mai mari.
Chiuveta Artemis este deosebit de usor de pastrat curata – este suficienta ingrijirea de baza zilnica pentru a mentine chiuveta in bune conditii pentru multi ani de acum incolo.
Caracteristicile produsului
Chiuveta este prevazuta cu o gaura deja facuta pentru baterie (pozitionata in mijloc) si cu inca doua gauri prefezate.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul. Gaura se face la cerere si este gratuita.
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 800 × 480 × 210 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva, 80 cm x 48 cm, alb, bej, gri, grafit, negru |
| Latime | 480 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Dimensiune corp | min. 800 mm |
| Numar cuve | 1 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | da |
| Montare | pe blat |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru |
| Producator | Granitshop |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 10 ani |
| Livrare | 3 zile lucratoare |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Nu există recenzii până acum.