1.649 lei 1.449 lei
Set chiuvetă bucătărie granit Copenhaga 900 Duo cu baterie 5000
Livrare în 6 zile lucratoare
Garantie de 35 ani
Dimensiuni: 900 × 500 × 180 mm
Chiuvetă bucătărie granit Copenhaga 900 Duo cu o cuvă și jumătate – funcționalitate și design modern într-un singur produs.
Patru găuri prefezate pentru mai multă flexibilitate și stabilitate Prețul include chiuveta, sifonul, bateria 5000, scurgerea cu acționare manuală și preaplinul.
Chiuveta Copenhaga 900 Duo este un model elegant cu o cuvă și jumătate, caracterizat de o cuvă principală spațioasă de 420 mm x 334 mm, o adâncime mare de 180 mm și un picurator funcțional. Designul minimalist are un aspect extrem de modern. Chiuveta poate fi instalată în dulapuri de la 60 cm.
Datorită marginilor subțiri și a unghiurilor ascuțite ale cuvei, chiuveta Copenhaga 900 Duo are un aspect modern și funcțional. Datorită cuvei principale încăpătoare, utilizarea chiuvetei va fi extrem de convenabilă atunci când spălați vase mai mari, în timp ce a doua cuvă mai mică poate fi folosită pentru spălarea accesoriilor de bucătărie mai mici sau a alimentelor. Pentru a maximiza funcționalitatea chiuvetei, vă recomandăm să o combinați cu o baterie cu duș extractibil.
Chiuveta Copenhaga 900 Duo este realizată dintr-un amestec de granit german de calitate superioară și rășină specială. Cele mai bune ingrediente și procesul de fabricație de înaltă calitate fac ca produsul nostru să fie rezistent la decolorare, zgârieturi și schimbări de temperatură – pur și simplu rezistent la pericolele din bucătărie! Pentru chiuvetele noastre vă oferim o garanție de 35 de ani – aceasta este cea mai lungă garanție de pe piață.
Caracteristicile produsului
Patru găuri prefezate pentru mai multă flexibilitate și stabilitate
Prețul include chiuveta, sifonul, bateria 5000, scurgerea cu acționare manuală și preaplinul.
| Greutate | 16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 900 × 500 × 180 mm |
| Lungime | 900 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 1.5 cuve, 90 cm x 50 cm, alb, bej, gri, grafit, negru, negru metalizat |
| Latime | 500 mm |
| Adancime | 180 mm |
| Dimensiune corp | min. 600 mm |
| Montare | pe blat |
| Numar cuve | 1.5 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | da |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru, negru metalizat |
| Producator | Primagran |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 35 ani |
| Livrare | 6 zile lucratoare |
| Seturi |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.







Nu există recenzii până acum.