399 lei
Baterie bucatarie 9010 cu duș extractabil
Livrare în 6 zile lucratoare
Garantie de 2 ani
0731 357 976 (L-V 10 - 18)
Avand un design clasic, bateria de bucatarie 9010 cu duș extractabil ajuta la crearea unui interior frumos si va fi o alegere excelenta pentru bucatariile clasice.
Aceasta baterie cu duș extractabil este fabricata din otel inoxidabil cu o suprafata neobisnuit de neteda, fara pori. Ca urmare, murdaria si microorganismele nu se lipesc de suprafata. Otelul inoxidabil este usor de curatat si asigura durabilitatea dispozitivului timp de multi ani. De asemenea, este demn de remarcat faptul ca otelul este un material constient de mediu si poate fi reutilizat dupa topire. Otelul nu contine plumb, care este cel mai daunator metal greu pentru sanatate. Fiabilitatea si caracterul ecologic al componentelor bateriei 9010 asigura practicitatea si utilizarea confortabila. Designul ergonomic este realizat prin maneta de deschidere inlocuita anterior, care asigura o reglare convenabila a presiunii si temperaturii apei.
De asemenea, bateria este echipata cu un aerator de inaltă calitate, interschimbabil, care aeriseste jetul de apa, facandu-l moale si perfect aerisit, economisind astfel apa, ceea ce se traduce in facturi mai mici.
| Material | otel inoxidabil |
|---|---|
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, auriu, cromat, inox, gri, negru |
| Producator | Primagran |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 2 ani |
| Livrare | 6 zile lucratoare |
| Capat special | economii semnificative la consumul de apa |
| Clasa de curgere | A |
| Disc cartus ceramic | 35 mm |
| Furtunuri de conectare | 600 mm |
| Gaura necesara montare | 35 mm |
| Grupa acustica | II |
| Inaltime totala | 396 mm |
| Inaltime scurgere | 217 mm |
| Lungime scurgere | 203 mm |
| Raza de rotatie | 360° |
| Stil | modern |
| Tipuri de jet de apa | normal/dus |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.















Sifon automat pentru chiuveta cu o cuva
Nu există recenzii până acum.