469 lei
Chiuveta bucatarie granit Diana
Livrare în 3 zile lucratoare
Garantie de 10 ani
Dimensiuni: 490 × 520 × 210 mm
In ciuda lipsei unui picurator, chiuveta Diana se caracterizeaza in primul rand prin practicitate. Un model format dintr-o cuva mare, foarte adanca de 210 mm.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul. Gaura se face la cerere si este gratuita. Va rugam sa specificati pe ce parte doriti frezarea.
Diana este zeita romana a vanatorii, naturii, lunii, fertilitatii si nasterii. Era faimoasa pentru puterea, gratia atletica si frumusetea sa.
Aceasta chiuveta eleganta arata foarte chic. In ciuda lipsei unui picurator, chiuveta bucatarie Diana nu isi pierde caracterul practic. Modelul este disponibil in patru culori diferite: alb, bej, gri si negru. Culorile universale arata bine in orice bucatarie.
Chiuveta de bucatarie cu o singura cuva este o alegere excelenta pentru persoanele care apreciaza functionalitatea si designul modern. Realizata din granit de inalta calitate, aceasta chiuveta atemporala ofera durabilitate si rezistenta ridicata la zgarieturi, socuri mecanice sau termice.
Datorita elegantei sale simple si a gamei largi de agenti de curatare dezvoltata pentru chiuvete de granit, chiuveta Diana poate fi pastrata in stare buna pentru o lunga perioada de timp.
Caracteristicile produsului
Chiuveta este prevazuta cu o gaura deja facuta pentru baterie (pozitionata in mijloc) si cu inca doua gauri prefezate.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul.
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 490 × 520 × 210 mm |
| Lungime | 490 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva, 49 cm x 52 cm, alb, bej, gri, grafit, negru |
| Latime | 520 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Dimensiune corp | min. 500 mm |
| Numar cuve | 1 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | nu |
| Montare | pe blat |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru |
| Producator | Granitshop |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 10 ani |
| Livrare | 3 zile lucratoare |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Nu există recenzii până acum.