399 lei
Chiuveta bucatarie granit Demetra
Livrare în 3 zile lucratoare
Garantie de 10 ani
0731 357 976 (L-V 10 - 18)
Dimensiuni: 488 × 488 × 167 mm
Aceasta chiuveta rotunda eleganta arata foarte chic. In ciuda lipsei unui picurator, chiuveta bucatarie Demetra nu isi pierde caracterul practic.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul. Gaura se face la cerere si este gratuita. Va rugam specificati pe ce parte doriti frezarea.
Demetra era in mitologia greaca zeita agriculturii, fiind adesea reprezentata cu grane sau o torta.
Utilizarea convenabila a chiuvetei mici este garantata, deoarece lasa mai mult spatiu liber pe blatul bucatariei. Chiuveta Demetra este ideala pentru bucatariile mici si chicinete. Se potriveste perfect in interiorul decorat intr-un stil modern si minimalist. O alegere buna pentru bucatariile cu masina de spalat vase.
Produsul nostru este fabricat din materiale de inalta calitate care respecta standardele de calitate poloneze si europene. Se compune din rasini sintetice si granule de granit, rezistent murdariei, decolorarii si temperaturilor ridicate, si tolereaza foarte bine munca in bucatarie.
Chiuveta Demetra poate fi montata intr-un dulap cu latimea de 45 cm. Produsele noastre sunt foarte usor de ingrijit si de curatat. Pentru a pastra aspectul perfect al chiuvetei pentru o lunga perioada de timp, este suficient sa o stergeti cu o carpa uscata dupa fiecare utilizare.
Caracteristicile produsului
Dimensiunile cuvei: 406 x 406 mm
Chiuveta este prevazuta cu o gaura deja facuta pentru baterie (pozitionata in mijloc) si cu inca doua gauri prefezate.
Acest model nu include bateria, sifonul si dozatorul. Gaura se face la cerere si este gratuita.
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 488 × 488 × 167 mm |
| Lungime | 488 mm |
| Titlu lung | Chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva, 48 cm x 48 cm, alb, bej, gri, grafit, negru |
| Latime | 488 mm |
| Adancime | 167 mm |
| Dimensiune corp | min. 450 mm |
| Numar cuve | 1 |
| Scurgere | 3 1/2 ” |
| Reversibila | nu |
| Montare | pe blat |
| Material | 80% granule de granit, 20% rasini sintetice |
| Alege culoarea potrivită! | alb, bej, gri, grafit, negru |
| Producator | Granitshop |
| Locul de origine | Polonia |
| Garantie | 10 ani |
| Livrare | 3 zile lucratoare |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Nu există recenzii până acum.